У київській філармонії сезон закриють супергерої та легенди

У київській філармонії сезон закриють супергерої та легенди

П’ять днів – від 21 по 25 червня – у Національній філармонії відбудуться заключні концерти 155-го концертного сезону. Музика різних епох – від бароко до сучасності – звучатиме у виконанні відомих музикантів-гастролерів і не лише.

«Бах, Шуберт, Сен-Санс»

Із Київським камерним оркестром під орудою відомого диригента Миколи Дядюри виступлять особливі солісти. Піаністи, Майстр та його учениця, Жак Рув’є та Катерина Дядюра гратимуть Концерт для двох фортепіано та струнних Йоганна Себастьяна Баха. Виступ їхнього дуету відбудеться вже не вперше. Минулого року у супроводі симфонічного оркестру Національної філармонії України вони виконали концерти Франсіса Пуленка та Вольфганга Амадея Моцарта. Також у програмі вечора – сюїта «Карнавал тварин» чи «Велика зоологічна фантазія» Каміля Сен-Санса. Сповнений гумору, цей твір – відомий багатьом із дитинства. Він складається із музичних портретів різних тварин, а тому обов’язково створить особливий настрій.

Коли: 21 червня о 19:00.
Вартість квитків: 70 – 300 грн.  

«Вебер, Шуман, Штраус»

Виступить неперевершений український скрипаль Дмитро Ткаченко, якого час від часу можна чути в Києві. У його виконанні та у супроводі Національного симфонічного оркестру під орудою диригента Юрія Літуна звучатиме Скрипковий концерт Роберта Шумана. У програмі концерту також твори Карла Марії фон Вебера та Ріхарда Штрауса. Музика цих знаних композиторів-класиків ХІХ – першої половини ХХ століття представить динаміку розвитку епохи романтизму в Німеччині.

Коли: 22 червня о 19:00.
Вартість квитків: 70 – 350 грн.  

«Россіні, Паганіні, Венявський, Сарасате, Сен-Санс, Массне»

Виступить ансамбль «Київські солісти». Цьогоріч минає десята річниця пам’яті видатного Маестро – скрипаля Богодара Которовича, засновника цього ансамблю. Більша частина солістів ансамблю – його учні. В їхньому виконанні звучатимуть найвідоміші твори композиторів-класиків ХІХ століття. Зокрема, особливою популярністю користується інтермецо з другого акту опери «Таїс» Жуля Массне – роздум.

Коли: 23 червня о 19.00.
Вартість квитків: 70 – 300 грн.    

«Супер-герой»

Звучатиме музика до кінофільмів «Супермен», «Гаррі Поттер», «Місія неможлива», «Робін Гуд – принц злодіїв», «Людина-павук-2», «Бетмен», «Король Артур», «Індіана Джонс», «Джеймс Бонд 007» у виконанні Національного академічного духового оркестру України під орудою диригента Олексія Вікулова. Ці фільми – найпопулярніші стрічки другої половини минулого й початку ХХІ століття. Зокрема, британці визнали фільм «Супермен» із Крістофером Рівом у головній ролі як найкращий «супергеройський» фільм в історії кіно. А ще цей фільм номінувався на всесвітню премію «Оскар» в категоріях «Найкращий звук», «Найкраща музика» та «Найкращий монтаж».

Коли: 24 червня о 19:00.
Вартість квитків: 100 – 500 грн.  

«Гайдн, Бетховен, Щетинський»

На закриття 155-го концертного сезону виступить легендарна піаністка Елісо Вірсаладзе. Вона виконає Перший концерт для фортепіано з оркестром Людвіга ван Бетховена. Вже понад 200 років цей твір входить у репертуар видатних виконавців, зокрема, Даніеля Баренбойма, Леонарда Бернстайна, Святослава Ріхтера. Також звучатимуть твори класика-віденця Йозефа Гайдна та сучасного українського композитора Олександра Щетинського.

Коли: 25 червня о 19:00.
Вартість квитків: 100 – 500 грн.