З вуличною торгівлею Києва у спеку боротимуться спеціальними рейдами

З вуличною торгівлею Києва у спеку боротимуться спеціальними рейдами

У Києві хочуть запобігти отруєнням та епідеміям, що можуть виникнути через споживання зі стихійних ринків продуктів, які у спеку швидко псуються.

Для цього з вуличною торгівлею боротимуться спеціальні рейди, які щоденно перевірятимуть точки продажів у всіх районах міста. Їх проводитимуть робочі групи, сформовані з представників департаментів промисловості, благоустрою та поліції. Про це під час розширеного засідання Колегії КМДА заявив перший заступник голови адміністрації Микола Поворозник.

– З сьогоднішнього дня ви формуєте робочі групи у районах за участю департаменту промисловості, який веде політику торгівлі і розуміє, де які ятки стоять і чи мають вони документи. За участю благоустрою районного та міського, за участю представників поліції та муніципальної варти, – дав він доручення відповідним департаментам КМДА.

За словами Миколи Поворозника, міська влада отримує численні звернення громадян, які скаржаться на вуличну торгівлю, що ведеться у заборонених місцях та неналежних умовах.

Тому КМДА не має права чекати, коли у місті поширяться випадки отруєнь через зіпсовані продукти зі стихійних ринків.

Хіба ми чекатимемо у місті на якісь епідемії? З сьогоднішнього дня – щоденні рейди в частині усунення несанкціонованої торгівлі! – наголосив Поворозник.

Таким чином міська влада хоче до мінімуму скоротити споживання киянами продуктів, які продають вуличні торговці на стихійних ринках без дотримання санітарних вимог.

Нагадаємо, нині у столиці регулярно відбуваються сезонні ярмарки, на яких кияни можуть придбати сільськогосподарську продукцію.