Новий торговий центр на Південному вокзалі заманюватиме відвідувачів ресторанами

Новий торговий центр на Південному вокзалі заманюватиме відвідувачів ресторанами

Торговий центр, що будується біля Південного вокзалу за адресою вул. Георгія Кірпи, 2, зробить акцент на закладах громадського харчування, які мають привабити туди відвідувачів. Так головними якірними орендарями ТЦ мають стати мережеві ресторани Dinner’s та Mafia.

Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України (RAU) з посиланням на компанію Colliers International, що є ексклюзивним консультантом з оренди приміщень у ТЦ.

– Наприкінці другого кварталу поточного року в ТЦ відкриються двоповерхові заклади з літніми терасами на даху будівлі: ресторан Mafia та ресторан швидкого харчування Dinner’s, говориться у повідомленні.

За інформацією компанії, загальна площа ресторану Mafia складатиме понад 500 кв. м, ресторану Dinner’s – 770 кв. м, із відкритими терасами на даху площею близько 300 кв. м кожна.

За словами заступника директора департаменту торговельної нерухомості Colliers International (Україна) Тетяни Марковської,

Dinner’s і Mafia якісно доповнять та урізноманітнять існуючу пропозицію закладів громадського харчування в одному з найжвавіших районів міста, в безпосередній близькості до Південного вокзалу.

Довідка. Відкриття торгового центру за адресою вул. Георгія Кирпи, 2 загальною площею 2000 кв. м заплановано на ІІ квартал 2019 року. Об’єкт відноситься до формату street retail з окремими входами для кожного орендаря. Концепція проекту передбачає розміщення там двох ресторанів великих форматів, а також магазинів імпульсних і щоденних покупок.

За інформацією КМДА, земельну ділянку за цією адресою у 2016 році було передано ТОВ «Полюс-центр» «для реконструкції підземної будівлі під багатофункціональний комплекс».

Нагадаємо, на лівому березі побільшало магазинів для любителів спорту.

Ілюстрація з сайту RAU.