Цього року оренда майна принесла Києву більше доходів, ніж у минулому

Цього року оренда майна принесла Києву більше доходів, ніж у минулому

Цього року оренда комунального майна, якого у місті здається 1 млн 130 тис. кв. метрів, приносить Києву більше коштів до бюджету, ніж минулого. Так надходження від оренди у І кварталі склали близько 116 млн грн, що на 24% більше, ніж за аналогічний період 2018-го.

Про це повідомляє офіційний портал Києва з посиланням на заступника голови КМДА Володимира Слончака.

– Станом на сьогодні в оренді знаходиться понад 1 млн 130 тис. кв. метрів комунального майна. Щоквартально профільний Департамент комунальної власності аналізує та здійснює потрібні господарські заходи, аби кожен квадратний метр працював на подальший розвиток міста, – повідомив Володимир Слончак.

За його словами, для контролю за станом майна фахівці Департаменту протягом першого півріччя 2019 року здійснили 83 перевірки використання об’єктів комунальної власності.

Володимир Слончак нагадав, аби мінімізувати «простої» приміщень, місто вжило спеціальні заходи.

З початку 2019-го року терміни укладання договорів оренди на комунальне майно суттєво скоротили: зі 120-190 до 40-80 днів. Водночас пришвидшили внесення змін до договорів оренди: із 90 до 30 днів.

Такі умови дозволяють більш ефективно здійснювати господарську діяльність і наповнювати бюджет.

Нагадаємо, для усіх, хто потребує підтримки – дітей та інвалідів, громадських та оздоровчих організацій, творчих спілок, бібліотек та музеїв – Київ запровадив пільгові ставки оренди комунального майна.