Велосипедно-пішохідний міст закрили на добу: Кличко пояснив причину

Велосипедно-пішохідний міст закрили на добу: Кличко пояснив причину

Відсьогодні та до середини завтрашнього дня на велосипедно-пішохідному мосту між Володимирською гіркою та Аркою дружби народів здійснюють регламентні технологічні роботи. Тому на цей час доступ пішоходів на міст обмежили.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, інформує прес-служба мера.

– До завтра ми тимчасово обмежили доступ на пішохідний  міст для здійснення технологічних робіт. Це небхідно, бо вже «влігся» гусасфальт – покриття мосту, відійшла зайва крихта, яку потрібно прибрати та помити і почистити міст, нанести пластикову розмітку. Ми говорили про це раніше, коли люди цікавилися чому багато маленьких камінців. Така технологія використання гусасфальту – зайва крихта відходить через деякий час. Вже завтра вдень міст чекатиме на відвідувачів, – сказав Кличко. 

Що стосується захисної плівки на скляних елементах мосту, яка постраждала від вандалів, то її найближчим часом замінять на шар захисного суперброньованого скла. Скляні елементи на мосту,  зазначив мер, залишаться. Вони – абсолютно безпечні. 

– Ми знімемо захисну плівку і замість неї, додатково до міцної конструкції скляних елементів, покладемо ще один шар суперброньованого скла. Сподіваємося, що таких випадків із вандалізмом більше не повториться, – додав Віталій Кличко.