Одні правила для всіх перевізників

Одні правила для всіх перевізників

У Києві мають бути однакові правила проїзду для міських і міжміських автобусів та маршруток. Зокрема власників міжміських і приміських автобусів та маршруток хочуть зобов'язати погоджувати свої маршрути, в тому числі і всі зупинки на території Києва, з Департаментом транспорту.  Якщо проект підтримає Київрада, то водії міжміських та приміських автобусів зобов'язані мати в салоні схему маршруту, затверджену київською владою. Зараз вони не зобов'язані це робити. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

- Постійна комісія Київради з питань транспорту і зв'язку погодила проект рішення «Про встановлення правил транспортного обслуговування автобусами приміських і міжміських автобусних маршрутів на території міста Києва, - розповів голова комісії, депутат від фракції «УДАР-Солідарність» Ігор Піковський.

За його словами, мета проекту - зменшення транспортних потоків в центрі міста, впорядкування міжміських і приміських перевезень, а також поліпшення організації дорожнього руху та облаштування парковок. Згідно з проектом, всі автобуси і маршрутні таксі приміського та міжміського сполучення, які проїжджають по території Києва, зможуть здійснювати перевезення тільки при наявності узгодженої Департаментом транспортної інфраструктури КМДА схеми маршруту з усіма зупинками. Схеми розроблятимуть самі перевізники.