Вночі мешканцям Оболоні заборонили пити воду з-під крану

Вночі мешканцям Оболоні заборонили пити воду з-під крану

«Київводоканал» проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі.

Про це йдеться на сайті підприємства.

У ніч з 11 на 12 червня, а саме з 23:00 до 05:00, у зону робіт потраплять мережі по вулицях: вул. Полярна, вул. Кондратюка, вул. Рокосовського, вул. Калшиневського, вул. Сім’ї Кульженків, просп. Мінське шосе. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуара чистої води № 2 на насосній водопровідній станції «Мінська».

У ніч з 13 на 14 червня, а саме з 23:00 до 05:00 у зону робіт потраплять мережі по вулицях: просп. Героїв Сталінграду від № 2 до № 26, від № 1 до № 33/35, вул. Тимошенко, вул. Йорданська, вул. Архипенка, вул. Малиновського від вул. Тимошенка до просп. Героїв Сталінграду, вул. Приозерна. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуара чистої води № 2 на насосній водопровідній станції «Оболонь-1».

Упродовж часу виконання робіт «Київводоканал» не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб.

– Промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду, – йдеться у повідомленні.

Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.