На фестивалі оперети провели майстер-клас з малювання

На фестивалі оперети провели майстер-клас з малювання

Цими вихідними у Києві вже увосьме пройшов Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-FEST». У програмі Фестивалю брали участь не лише музиканти різних жанрів із 14 країн світу, але й митці інших мистецьких напрямів.

У неділю 9 червня, на площі біля Театру оперети, український художник грузинського походження Давід Шарашидзе провів майстер-клас для учнів двох київських художніх шкіл. Діти, які навчаються у художніх школах №5 та №7, познайомилися з творчістю художника, а також спробували створити власні роботи за мотивами авторського стилю митця.

- Вивчивши класичні прийоми, сучасні художники нині шукають нові погляди на мистецтво. У цих пошуках я виробив свій власний стиль. Для мене головне не фотографічна достовірність зображуваного, а настрій, якій несе картина, - розповів дітям Давід Шарашидзе.

- Я намагаюся позбавитися усіх зайвих деталей, і залишити на полотні лише один головний образ, який передає ідею твору. Цей образ, ніби головний герой у кінострічці, розкриває глядачу мій настрій і пояснює моє бачення, - поділився творчим секретом художник.

Заняття сподобалося як дітям, так і їх вчителям.

- Корисний майстер-клас, цікавий художник, - відзначила викладач-методист художньої школи №7 Ганна Соколова, - Діти побачили незвичний для себе вид живопису. Поряд із академічним підходом, який ми вивчаємо у художній школі, їм треба бачити й інші форми сучасного мистецтва.

Нагадаємо, цьогоріч учасниками «О-FEST-2019» стали понад 50 творчих колективів та більш ніж 750 представників різноманітних творчих напрямків.