Молоко лося та несподівані країни: яскраві моменти Свята вулиці Костьольної

Молоко лося та несподівані країни: яскраві моменти Свята вулиці Костьольної

Вже п’ятий рік поспіль на вулиці Костьольній відбувається День Франкофонії.

У фестивалі традиційно взяли участь країни-франкофони, такі як Франція, Канада, Бельгія, Швейцарія. Але цього року до свята долучилися ще й ОАЕ, В’єтнам, Хорватія, а наступного – приєднається Вірменія. Всі ці країни об’єдналися у своїй любові до французької мови.

– Масштаб і кількість країн, які приймають участь у Фестивалі Франкофонії, вражає, – розповіла голова Департаменту культури КМДА Діана Попова. – Це свято люблять як кияни, так і іноземні гості.

– Я сподіваюся, що ми колись вийдемо за межі вулиці Костьольної, адже скільки прекрасних змін відбулося на Володимирській гірці і довкола!

Кожна з країн була представлена у спеціальних зонах. Там можна було взяти участь у конкурсах на знання певної країни і отримати невеликий приз.

Також країни-учасниці завчасно підготувалися до спекотного дня. Наприклад, Бельгія частувала дітей морозивом, на стенді Хорватії можна було втамувати спрагу вітамінним напоєм «цедевіта». А ось Канада пригощала молоком… лося, з морозивом і секретним алкогольним інгредієнтом.

Для дітей і дорослих проводилися кулінарні та творчі майстер-класи, а викладачі «Французького інституту» – відкриті уроки з вивчення французької мови для всіх охочих.