Бодігарди покажуть себе

Бодігарди покажуть себе

Є така професія президентів та міністрів охороняти. Щоб стати бодігардом перших осіб держави не достатньо просто фізичної підготовки і вправності.  Це своєвідний спорт. І з 19 по 21 вересня у Києві відбудеться Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців "Бодігард - 2015".

- У змаганнях візьмуть участь професійні тілоохоронці з Болгарії, Грузії, Румунії, Молдови, США, Македонії, Сербії та Швеції. Україну на міжнародному турнірі представлятимуть команди професіоналів із спеціальних служб та правоохоронних органів, які у повсякденному житті забезпечують безпеку вищих посадових осіб держави, політиків та інших відомих і поважних осіб, - повідомляють в Управлінні державної охорони України.

У програмі Чемпіонату - тактика і техніка пішого супроводу з виконанням прийомів фізичного захисту, демонстрація прийомів рукопашного бою, стрілецькі вправи, подолання смуги перешкод на автомобілі, пошук вибухових пристроїв у автомобілі, надання першої медичної допомоги і евакуація особи, що охороняється. Основна мета турніру бодігардів - підвищення професійного рівня підготовки, обмін досвідом, зміцнення взаєморозуміння і співробітництва.

Урочиста церемонія відкриття Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців відбудеться 19 вересня о 15:00 на території  Хрещатого парку поруч з Аркою "Дружби народів". У програмі - показові виступи із захисту особи, яку охороняють, під час відвідання масових заходів, виступи майстрів бойових мистецтв, автомобільне шоу з демонстрацією синхронного та екстремального керування.