Чому повільно ремонтують Русанівський міст: відповідь Кличка

Чому повільно ремонтують Русанівський міст: відповідь Кличка

Русанівський міст повністю відремонтують до кінця 2019 року. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на свої сторінці у Facebook, опублікувавши відео про те, як ремонтують споруду. 

– Сьогодні на завершальному етапі ремонт лівої сторони проїжджої частини Русанівського метромосту. Там розпочали вкладати гусасфальт спеціальне покриття, гарантію на експлуатацію якого дають не менше 20 років. Вже за два місяці працівники «Київавтодору» розпочнуть ремонт правої сторони мосту, – розповів Віталій Кличко.

Мер столиці зазначив, що роботи здійснюють не тільки на проїжджій частині, а й знизу споруди. Там укріпили конструкції всього перегону. Їх обробляють спеціальним розчином, що запобігатиме руйнуванню.

Віталій Кличко також пояснив, чому ремонт Русанівського мосту триває так довго.

– Чимало киян цікавляться: чому так повільно ремонтують Русанівський міст? Коли там почали виконувати роботи з оновлення покриття, виявили великі дефекти всередині конструкції перегону. Побудований ще в 1965 році, цей міст жодного разу не бачив капітального ремонту. Тому довелося розробляти новий проект реконструкції і, відповідно, коригувати план необхідних робіт, – зазначив Віталій Кличко, пообіцявши, що міст оновлять до кінця цього року.