Масштабний музичний фестиваль «О-FEST» підготував киянам концерти та розваги

Масштабний музичний фестиваль «О-FEST» підготував киянам концерти та розваги

Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-FEST» відбудеться вже всьоме. 

Він відкриється 8 червня у міському парку міста Буча, і це гарна нагода виїхати з міста. Триватиме фестиваль два дні. 


9 червня події проходитимуть біля арки Дружби народів, на площі біля Національної оперети України у Києві. Завершить фестиваль вечірній Гранд-концерт на сцені оперети.

Учасниками «О-FEST-2019» стануть понад 50 творчих колективів та більш ніж 750 представників різноманітних творчих напрямків. У концертах візьмуть участь провідні артисти, музиканти та диригенти з України, Білорусі, Литви, Грузії, Молдови, Казахстану, Азербайджану, Узбекистану, Польщі, Румунії, Словаччини, Китаю, Ірану, Об’єднаних Арабських Еміратів.

Цьогоріч у програмі фестивалю будуть презентовані класичні твори, звучатиме джаз, поп-рок, сучасна електронна музика та багато інших музичних жанрових варіацій. Також на гостей чекають незвичні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буффонади, імесивний квест.


На локаціях «О-FEST» пройдуть авторські майстер-класи, воркшопи, презентації, експонуватимуться сучасні арт-проекти та художні виставки, відбудуться кулінарні дегустації та дитячі розважальні програми.

Засновники та організатори фестивалю – Київський національний академічний театр оперети та Бучанська міська рада. «О-FEST» проходить за підтримки КМДА, Київської ОДА та Департаменту культури КМДА.