500 проектів Громадського бюджету – спільнодія влади і громади

500 проектів Громадського бюджету – спільнодія влади і громади

6 червня завершилося голосування. За попередніми даними, у рамках Громадського бюджету-2020 визначено рекордну кількість проектів-переможців – 558.  Загалом цьогоріч до голосування було допущено 1578 проектів. На сайті проголосувало 191 712 осіб, віддавши за вподобані проекти 654 651 голос. Найбільше голосів було віддано в останній день голосування – 49 417 голосів від 13 393 киян.

Для порівняння у ГБ-2019 був 341 проект-переможець, а проголосувало близько 155 тисяч киян.

Це рекордна кількість переможців. Остаточні результати голосування і затвердження списку проектів-переможців буде оголошено на урочистому засіданні Громадської бюджетної комісії після розгляду скарг. Цього ж дня затверджений ГБК список проектів-переможців публікується в електронній системі та направляється до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для включення до бюджету міста на наступний бюджетний рік, – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 Найбільше голосів кияни віддали за проекти у галузі «Освіта» – 53%. Далі за популярністю йдуть «Спорт» – 12%, «Культура, туризм» – 9%, «Комунальне господарство, енергозбереження» – 5%, «Публічний простір» – 4%, «Охорона здоров'я» – 3%, «Безпека» – 3%, «Громадянське суспільство» – 3%, «Соціальний захист» – 2%, , «Екологія» – 2%, «Інше» – 1%, «Дороги, транспорт» – 1%, «IT (інформаційні технології)» – 1%. 

До голосування в ГБ-4 було допущено 1578 громадських проектів з різних сфер розвитку Києва від 632 команд.

Трійка проектів-лідерів за рейтингом

Трійка проектів-лідерів за кількістю голосів:Поки ми чекаємо офіційного оголошення переможців Центр публічної комунікації та інформації відповідно до кращих Європейських практик публічних консультацій, запрошує всі зацікавлені сторони до діалогу. 

– Ми конструктивно, зважено та системно обговоримо всі практичні моменти та нюанси Київського Громадського бюджету! Разом, ми проадвокатуємо зміни до положення з урахуванням чотирирічного досвіду!, – йдеться в оголошенні.

Місце та час зустрічі уточнюються! Тому обов'язково заповнюйте форму реєстрації, щоб вас могли сповістити.