У столиці покажуть роботи майстрів акварелі з 22 країн світу

У столиці покажуть роботи майстрів акварелі з 22 країн світу

Міжнародний фестиваль акварельної мініатюри «Miniwatercolor Kyiv» відбувається вже вдруге, і кількість учасників постійно зростає.

Цьогоріч увазі відвідувачів буде представлена експозиція робіт від більш ніж 150 учасників з 22 країн світу. Це художники-акварелісти з України, Білорусі, Чеської республіки, Німеччини, Єгипту, Італії, Латвії, Молдови, Словаччини, Угорщини, Іспанії, Бангладеш, США та Канади, Грузії, Індії, Ісландії, Люксембургу, Мексики, Перу, Непалу, Польщі, Румунії, Португалії, Таїланду та Туреччини.

Фестиваль започаткований для популяризації акварелі як місце зустрічі художників і студентів, колекціонерів і меценатів, виробників художніх матеріалів і всіх, хто цікавиться мистецтвом.


У програмі фестивалю – демо- і майстер-класи досвідчених майстрів акварелі. Це обмін досвідом і можливість професійного спілкування. Усіх бажаючих запрошують разом із учасниками фестивалю взяти участь у творчих пленерах, що пройдуть в живописних куточках Києва. Ми маємо надію, що всі іноземні гості будуть зачаровані нашим містом і зможуть поділитися своїми враженнями за допомогою акварелей, зроблених на чарівних вулицях Києва.


Коли: 7 – 24 червня; відкриття – 7 червня о 18:00.
Де: Центр Української Культури та Мистецтва, вул. Хорива, 19-в.
Вхід вільний.