Нужденних з Печерська безкоштовно нагодують

Нужденних з Печерська безкоштовно нагодують

З третього червня 2019 року малозабезпечені мешканці Печерського району мають можливість щодня отримувати безкоштовні гарячі обіди. Нужденних годуватимуть за адресою: вул. Рогнідинська, 4-б.

Про це повідомляє сайт Печерської районної державної адміністрації.

– Малозабезпечених одиноких мешканців Печерського району пригощатимуть безкоштовним гарячим харчуванням, – говориться у повідомленні.

За інформацією РДА, до щоденного раціону входитимуть: різноманітні салати, гарячі перші та основні страви (з м'ясом чи рибою), напої, хлібобулочні вироби тощо.

Право на забезпечення безкоштовним харчуванням мають:

непрацездатні малозабезпечені одинокі громадяни, які досягли пенсійного віку або визнані інвалідами, а також інші непрацездатні Печерського району, які отримують пенсію або державну соціальну допомогу;

громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям, стихійним лихом тощо, і зареєстровані в службі зайнятості, як такі, що шукають роботу;

громадяни похилого віку, інваліди, хворі, які мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, осіб похилого віку, інвалідів;

внутрішньо переміщені особи.

Розглядом документів громадян та узгодженням графіку харчування займається відповідна комісія.

За додатковою інформацією необхідно звертатися до Територіального центру соціального обслуговування Печерського району за тел.: (044) 235-88-49.

Довідка.Безкоштовні гарячі обіди малозабезпеченим одиноким мешканцям району надаються відповідно до розпоряджень Печерської РДА від 21.11.2017 та від 22.03.2019, а також на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам на 2019-2021 роки».

У 2016 році кількість виданих обідів становила – 5 400, у 2017 році – 7 966, у 2018 році – 8 200, на 2019 рік заплановано – 8400 обідів.