Мобільний додаток підбирає «розумні жалюзі» до інтер‘єру

Мобільний додаток підбирає «розумні жалюзі» до інтер‘єру

Компанія ARBrowser, яка базується в інноваційному парку UNIT.City, розробила для іншого резидента парку – SolarGap – корисний продукт, а саме мобільний додаток, що дозволяє підбирати жалюзі із сонячними панелями до інтер’єру завдяки технології доповненої реальності.

Про це повідомила прес-служба інноваційного парку UNIT.City.

– Приміряй «розумні» жалюзі! Наші резиденти співпрацюють: ARBrowser розробили для SolarGap мобільний додаток, де можна «приміряти» жалюзі з сонячними панелями у доповненій реальності, – йдеться у повідомленні.

Встановивши на мобільний телефон додаток AR application, користувачі зможуть у реальному часі підібрати «розумні» жалюзі, які підходять саме до їх вікон.

Для цього необхідно відсканувати свої стіни та вікно, задати необхідні розміри та кольори – і подивитися у доповненій реальності, як це виглядатиме у інтер’єрі.

Як розповідав «Вечірній Київ», у квітні стартап SolarGaps отримав від Європейської комісії грант в 1 мільйон євро на виробництво перших у світі «розумних жалюзі» із сонячними панелями.

Нагадаємо, компанія винайшла «розумні жалюзі», які генерують сонячну енергію з поверхні вікон. Таким чином вони економлять значну частину витрат на послуги ЖКГ та зменшують викиди вуглецю. Один квадратний метр SolarGaps може зарядити 3 ноутбуки або 30 світлодіодних лампочок. SolarGaps отримали сертифікацію в ЄС і завершили розробку B2C (готового для використання споживачем) продукта.