Вони подарували п'ятьом дітям-сиротам родину

Вони подарували п'ятьом дітям-сиротам родину

Родина Брагінців виховує п’ятьох дітей – усі прийомні. Троє старших – рідні брати-мулатики: десятирічний Маркос, семирічний Ден та трирічний Девід. Також у родину взяли восьмирічного Богдана та півторарічного Юрчика. Так утворився дитячий дім сімейного типу.

Такі дружні та веселі
Такі дружні та веселі
Щаслива родина разом
Щаслива родина разом
Фотогенічні діти позують перед камерою
Фотогенічні діти позують перед камерою
Девід обожнює відпочивати активно
Девід обожнює відпочивати активно
Марк, Ден та Девід
Марк, Ден та Девід

Єлизавета Брагінець, прийомна мама діток, яскрава та доглянута жінка, дивлячись на неї, не віриться, що вона багатодітна мати. Пані Єлизавета з дитинства мріяла мати багато дітей та всиновлювати сиріт. Жінка була старшою в родині серед десяти братів і сестер. Працюючи директором дитячого спортивного клубу «Авана», Єлизавета  проводила заняття для дітей-сиріт і там побачила темношкірого Маркуса.

- Він нам з чоловіком так сподобався, що захотіли його взяти до себе, але виявилося, що в нього ще є два братики. Спочатку я сумнівалась, як справлюся з трьома дітьми, адже в нас було багато бізнесових планів. Але все-таки наважились, – згадує прийомна мама діток, Єлизавета Брагінець.

Темношкірі братики дуже активні, артистичні, але при цьому не забувають допомагати батькам.

- Спочатку для мене було дивно, але діти з дитячого будинку вміли все: і прибирати, і посуд мити. Їм подобається мені допомагати. Вони навіть конкурують, хто допоможе мамі. А от навчатись вони не хочуть. Готові робити все, аби не вчити уроки. Але ми розуміємо, наскільки це важливо, і намагаємось їх зацікавлювати, – розповідає пані Брагінець.

Потім родина розширилась: з’явилися Богдан та Юрчик. У Богдана була сумна доля: він жебракував разом з мамою на вокзалі. Спочатку, потрапивши до родини Брагінців, хлопчик намагався їжу залишати «на потім», але прийомні батьки пояснили йому, що їжа буде і сьогодні, і завтра, і післязавтра. І хлопчик освоївся.

До речі, всі дітки дуже різні, і вподобання в них також різні. Олексій Брагінець, глава родини, розповідає, що найстарший, Марк, є лідером. Для нього важливо, щоб останнє слово було за ним. Він любить активно проводити час: ролики, плавання. Богдан меланхолічний, любить помріяти і записує мрії в свій щоденник. Ден гарно малює та танцює. Девід полюбляє радіокеровані машинки та дуже музичний. Також трирічний Девід вже вміє стояти на голові та любить дивитись брейк данс по телевізору.

- Потрібно Девіда віддати на заняття з брейк дансу, в нього це в крові, але дуже боюсь за нього, аби не травмувався, - розмірковує пані Брагінець.

Юрчик, наймолодший, любить бути в центрі уваги, щоб на руки брали, адже в дитячому будинку він був позбавлений цього.

За темпераментом хлопці також різні: Марк, Ден та Девід – жваві й активні. А Богдан та Юрчик – спокійні.

Прийомні батьки намагаються розвивати дітей. Так, братики-мулатики професійно знімаються в різних кліпах. Артистичних хлопчаків запросили навіть на ролі в «95-й квартал» на «Пороблено в Україні». Батьки розповідаюь, що хочуть, аби діти не тільки закінчили школу, а й знайшли себе в житті.

Олексій Брагінець зазначає, що в сім’ї правило: немає місця брехні. Потрібно довіряти один одному. Він пояснює:

- Я вчу хлопців, що якщо щось розбили чи поламали, краще сказати одразу та поремонтувати, поки мама не помітила та не засмутилась, аніж брехати та ховатись.

На запитання, як вдається все встигати, Єлизавета відповідає:

- З Божою допомогою.

 Багатодітна мама, аби встигати все, радить:

- вставати якомога раніше

- формувати на день список справ, які необхідно зробити, бажано записувати їх

- дотримуватись пеного розпорядку дня

- Ми з дітьми одного темпераменту – дуже швидкі та активні. Тому все встигаємо. Також чоловік дуже допомагає. У нього своя справа, тому з ранку до вечора не працює на роботі, а має час на родину. Мої діти мене надихають: я кожен день чую від них - мамочка, ми тебе любимо. І це дає сили та бажання рухатись далі, — додає пані Брагінець.