Активісти зібрали гроші на меморіальну дошку загиблому політологу

Активісти зібрали гроші на меморіальну дошку загиблому політологу

Усього місяць знадобився активістам, щоб зібрати необхідні 60 тисяч гривень на виготовлення пам’ятної дошки на честь відомого громадського діяча, політолога та юриста Олексія Курінного, який два роки тому, разом із чотирма колегами, загинув у автокатастрофі. Про це повідомив член Комісії з питань найменувань при Київському міському голові Тиміш Мартиненко-Кушлянський на своїй сторінці у Facebook.

Ми щиро дякуємо кожному, хто знайшов можливість долучитися гривнею до процесу вшанування пам’яті Олексія. Також дякуємо кожному, хто долучився до розголосу цієї ініціативи і підтримав її репостом або дописом на підтримку! Ваші зусилля – безцінні, а ваша небайдужість – найпотужніший двигун розвитку нашого громадянського суспільства, – написав Тиміш Мартиненко-Кушлянський.

Зібрані кошти буде перераховано скульптору Олександру Михайлицькому, який вже активно працює над створенням меморіальної дошки. ЇЇ буде встановлено на фасаді гімназії «Києво-Могилянський колегіум», що на Троєщині (вул. Теодора Драйзера, 9-А). Цей навчальний заклад Олексій Курінний закінчив у 2003 році із золотою медаллю.

Олексій жив служінням громаді, працював для громади і для країни. Створюючи спільними зусиллями цей меморіальний знак ми, як громада, віддячуємо Олексію за його вірне служіння, – наголосив Тиміш Мартиненко-Кушлянський.

Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», на фасадах київських будівель встановлять 10 меморіальних дошок.