На Теремках завдяки Громадському бюджету відкрили сучасне футбольне поле

Раніше у мікрорайоні Теремки-1 фактично не було сучасного футбольного поля. Завдяки Громадському бюджету та активній спільноті, на проспекті Академіка Глушкова відтепер є місце, де можна грати в улюблену гру. Окрім шкільних занять та тренувань, тут можна буде проводити місцеві змагання з міні-футболу та інші спортивні заходи.


































За проект будівництва нового поля на місці занедбаного у 2017 році проголосувало 2 395 киян. На його реалізації з міського бюджету було виділено 2 мільйони гривень. Над ним працювали близько шести місяців. На новенькому спортивному майданчику одразу розіграли кубок серед школярів прилеглих навчальних закладів.
– На облаштування футбольного поля пішло майже півроку, адже заважали погодні умови. Майданчик хотіли зробити якісним, тому трохи відтягнули дату відкриття. Результатом я задоволений. Єдине, що виникали деякі організаційні питання. Проте тільки той, хто нічого не робить, не стикається з ними. На майбутнє є ще кілька задумів, які, сподіваюся, вдасться втілити в життя, – розповів автор реалізованого проекту ГБ Василь Литвин.
У знак поваги, пам'яті та подяки за вагомий внесок у розвиток дитячого футболу На Теремках-1 на протязі 1990 – 2015 рр. дійсне поле названо в честь імені футбольного тренера Фаградяна Ануша Петровича.
Час доступу до футбольного поля
1. Шкільний час.
З 8:30 до 14:59 (понеділок – п'ятниця). За умови присутності викладача.
2. Футбольна секція.
З 15:00 до 18:59 (понеділок – п'ятниця), з 8:30 по 13:59 (субота). За умови присутності тренера.
3. Спортсмени (кияни, місцеві мешканці).
З 19:00 до 21:00 (понеділок – п'ятниця), з 14:00 по 21:00 (субота), з 8:30 по 21:00 (неділя).
За умови присутності, як мінімум однієї відповідальної особи.
Деталі щодо користування футбольним полем – у групі.
Нагадаємо, до 6 червня на сайті Громадського бюджету триває голосування за проекти Громадського бюджету-2020. Заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів закликав киян активно долучатися до процесу та визначати ініціативи, які місто реалізовуватиме наступного року.
– Зараз маємо понад півтори тисячі класних проектів. Кожен киянин може підтримати 5 із них. Це можна зробити за допомогою картки киянина чи банк-ID до 6 червня. Тож долучайтеся! Саме нам із вами під силу зробити наше місто кращим, – наголосив Володимир Прокопів.
Фото: Борис Корпусенко.