У Києві з’явилася нова прихована міні-скульптура

У Києві з’явилася нова прихована міні-скульптура

Сьогодні, 29 травня, у самому центрі столиці з’явилася нова бронзова міні-скульптура, яка є вже 16-ою у рамках проекту «Шукай».

Глядачам, які слідкують за роботою проекту, перед відкриттям продемонстрували чудовий вуличний спектакль.

Скульптура розташована на фасаді готелю «Premier Palace Hotel», що знаходиться за адресою бульв. Т. Шевченка, вул. Пушкінська 5-7/29.

За словами автора проекту, «туфелька» створена на честь українського видатного балетного танцівника, хореографа Сержа Лифаря, який почав навчатися балету з 16 років, що вважається запізно. Проте своєю наполегливою працею, терпінням і талантом він довів, що головне – це бажання та прагнення до мети.

Я дуже хочу, щоб люди прониклися цією ідеєю, яка була втілена у цю міні-скульптуру. Дивовижна скульптура і дивовижне життя Сержа Лифаря. Я дуже-дуже рада, що ми сьогодні її встановили. Кожна скульптура в проекті «Шукай» – унікальна. Нічого не могло бути кращим у моєму житті чим цей проект, – коментує менеджер Києва та автор проекту «Шукай» Юлія Бевзенко. – Це туфелька, яка зберігається в нашому Національному музеї історії України. Останніми роками вона зберігається лиш в фондах. Тобто її не можна побачити в експозиції. Я дуже завдячую директору музею історії України, Тетяні Сосновській. За те, що вона приділила час, діставши цю туфельку з фондів та показавши мені зі скульптором, Юрієм Білявським, який саме і створив цю туфельку з бронзи.

Тож якщо ви ще не встигли подивитись на нову міні скульптурку та сфотографуватися з нею, не гайте часу, а скоріш вирушайте до готелю «Premier Palace».