Перший успіх і перша невдача мосту Кличка

Перший успіх і перша невдача мосту Кличка

Під час святкування Дня Києва новозбудований пішохідно-велосипедний міст, за приблизними підрахунками, відвідувало одночасно від 8 до 15 тисяч осіб. Про це інформує КМДА.

Ми відкрили у столиці справді унікальний об’єкт! Цей пішохідно-велосипедний міст, що з’єднує парк «Володимирська гірка» з Аркою дружби народів, викликав захоплення киян і неймовірний ажіотаж. Ми навіть не очікували, що буде така величезна кількість відвідувачів. Відкриття відбулося на свято, День Києва, тож десятки тисяч киян і гостей столиці вже побували на мосту, – розповів заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Наступного дня після відкриття мосту, на захисному шарі склоплівки на деяких фрагментах скляної підлоги з’явилися тріщини. За словами, Олександра Спасибка, головна версія цього – акт вандалізму.

Я сподіваюсь, що правоохоронці знайдуть вандалів, які завдали шкоду новому туристичному об’єкту. А подібні дії недоброзичливців більше не повторяться. Наразі поліція відкрила кримінальне провадження, – зазначив заступник голови КМДА.

Наразі на мосту відбувається постійний науково-технічний супровід і ведуться регламентні роботи та триває процес заміни верхнього шару – захисної склоплівки. Пошкоджені елементи вже замінили. Плівку на інших фрагментах підлоги теж знімають для перевірки і ще раз обробляють герметиком.