Без сухого: у Голосіївському районі прибрали скандальну вивіску з будинку

Без сухого: у Голосіївському районі прибрали скандальну вивіску з будинку

Історія з сумнівним рекламним банером, що з’явився на фасаді одного з багатоповерхових будинків у Голосіївському районі, викликала суспільний резонанс і дійшла до Київради. Як раніше повідомляв «Вечірній Київ», висотку «прикрасили» рекламою магазину з продажу алкогольних напоїв. Це дуже не сподобалося місцевим жителям.

– Ми, мешканці будинку, що знаходиться на вулиці Феодосійська, 2-л, жахнулися новому оформленню фасаду нашого будинку. Величезна вивіска, понад 20 квадратних метрів. Скарги та інформування «Київреклами» ні до чого не приводять, – написав один із місцевих жителів на сторінці групи «Сусіди. Голосіїв» у Facebook, питаючи поради, як з цим боротися.  

Користувачі соцмереж почали активно коментувати та радити. Долучився до обговорення проблеми і заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. До того ж, доволі своєрідно.

– Сусіди, голосіївці, дякую за сигнал. Facebook велика сила. Проблему вже вирішив, реклами на вашому будинку не буде. Чекаю від вас фотопідтверджень з чистим фасадом, - написав Володимир Прокопів у Facebook.

І справді, вчора, 28 травня, ввечері, скандальна вивіска дивовижним чином зникла.