На Печерську триває Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок Нескорених»

На Печерську триває  Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок Нескорених»

Сьогодні, 25 травня на полях НТК ім. В. Баннікова триває другий розіграш традиційного турніру «Кубок Нескорених».

-Учасниками змагань є ветерани війни та чинні військовослужбовці, службовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які мають посвідчення учасника бойових дій та отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій в ООС/АТО, у ході миротворчих операцій за участю України, - пояснили в Українській асоціації футболу.

Головною метою турніру є фізична та психологічна реабілітація захисників України, а також зміцнення дружніх стосунків між спортивними організаціями осіб з інвалідністю.

Організатором турніру є Національна рада спортивної реабілітації захисників України та Українська асоціація футболу.

Змагання проводитимуться серед учасників у двох категоріях:

— особи з ампутацією однієї нижньої кінцівки на будь-якому рівні зі збереженням функції другої кінцівки. Гравці пересуваються за допомогою милиць без патології вестибулярного апарату і збереженням зору;

— особи з відсутністю уражень нижніх кінцівок або з частковим пошкодженням нижніх кінцівок, які пересуваються самостійно без додаткових засобів: ходунки, милиці. Допускаються ендопротези кульшових і колінних суглобів без патології вестибулярного апарату і збереженням зору.

Вхід вільний. Підтримаймо наших воїнів.