Столичний музей дивує ліжком у залі та середньовічним шатром

Столичний музей дивує ліжком у залі та середньовічним шатром

На вихідних відвідувачі музею Ханенків мають можливість побачити проект «Середньовіччя. Living history», створений спільно з подружжям історичних реконструкторів Катею Ляшенко та Сергієм Гуньковим.  

У музейних залах представлені предмети, відтворені за історичними джерелами та артефактами 14-16 століть. Тут  можна у буквальному сенсі торкнутися предметів побуту лицаря та дізнатися  вражаючі достовірні подробиці лицарського життя.  Наприклад, полежати в залі голландського мистецтва або відвідати шатро у Середньовіччі.  Щоб знайомство було глибшим та пізнавальнішим, є спеціальні квести. 
 

Також в музеї підготували тематичну програму. 

Лицарський салон до Дня музеїв

Це (не)серйозна бесіда за келихом вина про середньовічний лицарський світ речей серед напівтемряви та ліхтариків. Разом будемо спростовувати міфи про лицарів і їхні чесноти, спробуємо з’ясувати, які мотиви доблесті та що прихопити, вирушаючи у мандри. Як не втратити честь, підзаробити грошенят, а головне — швидко зникнути, лишивши по собі багато загадок?
25 травня о 17.00 
Вартість: 150 грн. Реєстрація або (099)667-49-06, (044)235-32-90 (у робочий час музею з 10:30 до 17:00 з середи по неділю)

Зустріч-розмова з демонстрацією повного комплекту відтвореного костюму 14, 15 та 16 століть.
Коментуватимуть демонстрацію історикиня моди, кравчиня-реконструкторка, засновниця майстерні Royal Tailor Катерина Ляшенко та провідна наукова співробітниця Музею Ханенків Олександра Ісайкова. 
26 травня о 14.00
Вартість: 110 грн.

Адреса музею: вул. Терещенківська, 15-17
Вартість вхідного квитка: 60 грн (дорослі), 35 грн (студенти), 25 грн (пенсіонери та школярі).