У Києві влаштують запальну ніч традиційного танцю

У Києві влаштують запальну ніч традиційного танцю

25 травня до Дня Києва в Музеї Івана Гончара відбудеться Ніч танцю просто неба.

Ніч традиційного танцю - це найбільша в році подія, де поціновувачі живої музики, танців та музиканти з різних частин України збираються разом, щоби прожити найдовшу і найяскравішу танцювальну травневу ніч. Цього року організатори присвячують подію Дню Києва та запрошують містян зустріти свято у запальних танцях.

8 годин живої музики, 8 автентичних та вторинних українських гуртів, що грають давні скрипкові традиції, майстер-класи для початківців, знайомства, спілкування, і потужна енергія традиційного танцю під травневими зорями!


Протягом ночі відвідувачі затанцюють близько півсотні танців, що часом свого побутування сягають 100-літньої давнини:
Голубка, Козак, Гайдук, Аркан, Чабан, Метелиця, Гуцулка, Троян, Коломийка, Каперуш, Гречаники, Косарі, Тропак, Обруч, Тетяна, Швець, Орлиця, Городецька полька, Вальс і, навіть, Фокстрот.

Троїсті музики представлять віртуозну майстерність та унікальну традицію, що передається через покоління в усний спосіб, без нот. Традиційний для української інструментальної культури склад, скрипка, бас, цимбали, бубон, зазвучить у різних поєднаннях створюючи неповторні настрої народних танців.

Особливим гостям ночі стане гурт Isartaler Gau з Мюнхена, що презентує самобутні танцювальні традиції Баварії. Автентичну традицію Бойківщини та Гуцульщини представлять гурти села Вовче Львівської області та села Віпче Івано-Франківської області.


Творці ночі:
Гурт с.Віпче /Івано-Франківська область/традиція Гуцульщини/
Гурт с.Вовче /Львівська область/традиція Бойківщини/
Сільська музика /Рівне/традиція Західного Полісся/
Isartaler Gau /Німеччина, Мюнхен/традиція Баварії/
US Orchestra /Київ/традиція Лівобережжя, Полтавщини/
Надобридень /Київ/традиція Західного Поділля/
Орелі /Київ/традиція Лівобережжя/


Коли: 25 травня, початок о 22.00 (до 6.00 26 травня)
Де: Подвір‘я Музею Івана Гончара (вул. Лаврська 19)
Вартість квитків: 300 грн.