Ольга Сумська: «Мені цікаво грати роль стервочки»

Ольга Сумська: «Мені цікаво грати роль стервочки»

140 років — такий загальний акторський стаж родини Сумських. Чверть цієї творчої «суми» припадає на долю чарівної Ольги. Чим сьогодні живе українська «Роксолана»?

В інтерв’ю «Вечірньому Києву» Ольга Сумська розповіла про свої гастролі по всій Україні.

Нещодавно вона побувала на Донбасі, Харківщині, Полтавщині та інших регіонах. У творчому «багажі» — багато вистав: «Боїнг-Боїнг», «Сублімація любові», «Анна Кареніна», «Любовь-Морковь»...

Справжній аншлаг спостерігався на сцені чернівецького музичного драмтеатру: там проходила вистава «Майстер і Маргарита».

— Приємно вражає, що навіть у 21 столітті багато людей цікавляться творчістю Михайла Булгакова. Він і досі не втратив свого художнього слова, набирає оберти з кожним поколінням, — розповіла Ольга Вячеславівна

На театральній сцені «зірка» яскраво світиться і з Євгеном Паперним (шлюб з яким давно розпався), і з нинішнім чоловіком Віталієм Борисюком.

— У нас багато спільних вистав. Так, у «Сублімації любові» я граю разом з Паперним і Борисюком. Це партнерство дарує нові емоції та відчуття, — поділилась враженнями Ольга Сумська.

«Сублімація любові» — не просто комедія, а так би мовити «гра по-живому». Сумська виступає у ролі сеньйорити Паоли, яка покорила серце поважного політика — синьйора Леоне (Паперного). Палкі поцілунки дістаються молодому драматургові П'єтро (Борисюку).

В інтригах і пристрастях відчувається характер не лише героїв, а й самих акторів.

У мюзиклі «Кандід» Борисюк і Сумська зіграли закоханих — Кандіда і Кунегунду. Саме з тих репетицій і розпочалося їх нове (сімейне) життя.

Найулюбленіший жанр Сумської — кіно. Ще в 16-річному віці вона знімалась у «Вечорах на хуторі біля Диканьки». Причому, зіграла аж три ролі одночасно: Панночки, Музи і Сотниківної.

Останнім часом актрисі подобається роль стервочки — незалежної красуні, яка твердо відстоює своє «я».

— У серіалі «Гречанка» я зіграла свекруху Софію Михайлівну, в якої був суворий характер. Мені цікаво грати роль стервочки — доволі жорсткої жінки з вольовим характером і металевими нотками, — зізналась пані Ольга.

За словами актриси, найбільшу славу їй принесла роль Насті Лісовської у «Роксолані» — багатосерійному фільмі, який був доволі популярним наприкінці 90-х.

— Наша команда спромоглася створити цей фільм за невеличкий кошторис. Я мріяла про зйомки у Стамбулі, але вони були дуже дорогими для нас. Ми знімались у Криму (Бахчисараї), павільйонах «Укртелефільму». І ще довелось побувати на Новому Афоні, куди жінкам дорога заборонена. Довелось переодягнутися хлопчиком. Там і відбулася «кіношна» зустріч Роксолани з колишнім коханим Степаном (від якого її викрали татари). Він довго йшов, щоб визволити її з рабства і повернути додому. Але героїня відмовляється: вона вже до нестями закохана у султана Сулеймана, — ділиться спогадами Сумська.

Майже 20 років актриса віддала театру російської драми імені Лесі Українки. А потім пішла у «вільне плавання», не бажаючи брати участь у закулісних інтригах.

Відсутність театральної «прописки» — це, насамперед, свобода творчості. Сумська любить яскраві проекти і співпрацює з різними театральними компаніями.

У 2019 році телеглядачі побачили актрису в нових серіалах — «З мене досить» і «Кріпосна».

Сьогодні Ольга Сумська разом зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком — обличчя телеканалу «Київ».

Сімейна пара дружно тішить глядачів кулінарно-розважальною програмою «Зірковий смак».

У творчому «портфелі» подружжя приховані ще декілька цікавих проектів, у тому числі й розважальних.

— Будемо співати, відкривати таланти і єднатися з народом. Про це ви ще почуєте — пообіцяла Ольга В`ячеславівна.