Прозоре будівництво: скільки складе кошторис пішохідно-велосипедного мосту

Прозоре будівництво: скільки складе кошторис пішохідно-велосипедного мосту

Усі витрати на будівництво нового пішохідно-велосипедного мосту, який з’єднує парк “Хрещатий” із Володимирською гіркою та буде відкритий до Дня Києва, мають ретельно перевірити. Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що вартість усіх робіт, пов’язаних із мостом та суміжними об’єктами, яка наразі складає близько  400 млн грн, дослідять спеціальні ревізійні органи.

Про це Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

– Хочу наголосити: я, як і всі кияни, зацікавлений у контролі за коштами столичного бюджету. І, як мер, роблю все для цього… Поки що вартість усіх об’єктів – мосту, фонтану, підпірних стін, та інших витрат складає близько 400 мільйонів гривень. Щоб ні в кого не виникало сумнівів у відкритості процедур і вартості робіт, всі цифри будуть перевірені, – наголосив Віталій Кличко.

За словами мера, наразі зведення самого мосту обходиться у 275 млн грн. Інші великі роботи навколо нього, а саме: будівництво фонтану, освітлення території, її благоустрій, прокладення інженерних мереж, проектування об’єктів та інші роботи, коштуватимуть попередньо близько 90 млн грн.

- Завдяки будівництву моста, ми забезпечили цілісність схилів та історичних будівель на них – зокрема Національної філармонії, що знаходиться в аварійному стані вже багато років. На підпірні стіни, якими укріпили схили, витратили майже 55 мільйонів, – розповів він.

Віталій Кличко повідомив, що вже доручив спрямувати акти виконаних робіт до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз – щоб перевірили обсяг робіт та розцінки на них. Після цього міська влада звернеться також до Контрольно-ревізійного управління, аби там теж перевірили вартість виконаних на об’єктах робіт.

Нагадаємо, мер Києва перевірив скляну підлогу на оглядовому майданчику пішохідного мосту.

Як розповідав “Вечірній Київ”, міст над Володимирським узвозом вiдкриє найкращі панорами Києва.