У столиці розіграють «Кубок мера Києва – 2019» з міні-футболу

У столиці розіграють «Кубок мера Києва – 2019» з міні-футболу

Столиця готується до проведення міжнародного турніру з міні-футболу «Кубок мера Києва – 2019».

У Кубку беруть участь 6 команд: Румунія, Хорватія, Англія, Ірландія, Швейцарія і Україна. Також між собою зіграють молодіжні збірні U-21 Україна і Румунії.

Матчі пройдуть з 24 по 26 травня в Києві, на Гідропарк Арені в Місті Спорту.

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, цеможе стати тренуванням перед проведенням Чемпіонату світу з міні-футболу серед чоловіків та жінок у Києві у 2021 році. Адже вже 30 червня виконавчий комітет WMF проведе фінальне голосування та оголосить місто-господар чемпіонату.

Минулого року влітку ми приймали чемпіонат Європи з міні-футболу, у якому взяли участь 20 найкращих збірних Європи. Саме тоді і вболівальники, і учасники мали можливість оцінити якість проведення заходу, – зазначив Микола Поворозник та нагадав, що за результатами турніру «Гідропарк-Арену» визнано одним із кращих у Європі стаціонарних стадіонів для масового міні-футболу.

Він окремо додав, що спортивні заходи, у першу чергу, – це промоція міста.

– Після вдало проведених спортивних івентів часто спостерігається збільшення туристів із тих країн, представники яких брали у них участь. Тож окрім результатів фінального голосування щодо Чемпіонату світу, ми очікуємо на нових гостей із усього світу, – підсумував Микола Поворозник.

Календар матчів збірної України

П'ятниця, 24 травня:

13:00 Україна – Швейцарія;

20:00 Україна – Ірландія.

Субота, 25 травня:

11:00 Україна – Хорватія;

20:00 Україна – Англія.

Неділя, 26 травня:

15:00 Україна – Румунія.