На Контрактовій площі презентують «Космічну симфонію» та встановлять національний рекорд

На Контрактовій площі презентують «Космічну симфонію» та встановлять національний рекорд

Головні заходи до святкування Дня Києва цьогоріч пройдуть 25 та 26 травня на Контрактовій площі. Про це повідомила директор Департаменту культури КМДА Діана Попова. 

У програмі – концерти, дитячі розваги, майстер-класи, спортивні заходи.

– Буде програма для дітей, а також встановлення національного рекорду на наймасовіше виконання польки, яке відбудеться в неділю о 17:30. Для цього в Київ приїдуть понад тисяча дітей з хореографічних колективів, розповів організатор заходів, генеральний директор-художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський.

25 травня розважальна програма розпочнеться о 16:30 з сальса-флешмобу. На сцені виступатимуть Андрій Бойко, Денис Реконвальд, Аліса Тарабарова. Хедлайнером концерту у суботу стане DZIDZIO, його виступ запланований на 20:00.

26 травня програма триватиме з 11:00 до 22:00. Вона включає майстер-класи для дітей, фуд-корти, танцювальні марафони. На сцені виступатимуть Гайтана (о 18:45) та Асія Ахат (о 19:10).

Кульмінацією святкової програми стане концерт «Космічна симфонія» Дідьє Маруані та гурту Space у супроводі симфонічного оркестру Національної оперети України. Спеціально до цього проекту були зроблені оригінальні аранжування пісень. Гурт Space цьогоріч святкує 40-річчя – французькі музиканти зроблять видовищний подарунок киянам. Вперше хіти Space звучатимуть просто неба на Контрактовій площі, де музику легендарних музикантів мають змогу почути всі охочі.

– Концерт триватиме півтори години. До програми увійдуть як знані твори, яким вже 40 років. так і нові композиції. Презентуємо сучасне оновлене лазерне шоу, а на сцені з нами виступатимуть також українські співаки. Така суміш – синтезатор і симфонічний оркестр – має бути дуже цікавою,  проанонсував Дідьє Маруані.

Загалом цьогорічна програма до Дня Києва нараховує 26 заходів, серед яких 16 культурно-мистецьких проектів, 7 заходів спортивної тематики, 2 освітні заходи для дітей.

До програми увійшло два проекти – переможці Громадського бюджету Києва, а саме Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик» та фестиваль Radioday free open air.