Оновлення Музею пошти на Лівобережній відзначили «солодкою» маркою

Оновлення Музею пошти на Лівобережній відзначили «солодкою» маркою

До Міжнародного дня музеїв, що відзначається 18 травня, Укрпошта відкрила оновлений Музей пошти, розташований у Поштамті на Лівобережній. Цю подію відзначили введенням в обіг пам’ятної марки, присвяченої одному із символів столиці – “Київському торту”.

Про це повідомляє офіційний портал Кабінету Міністрів.

- Ми присутні на двох подіях одночасно: на відкритті оновленого музею та спецпогашенні марки Київський торт. 18 травня, – Міжнародний день музеїв, і дуже символічно, що ми відкриваємо Музей Укрпошти. Переконаний, що він буде візитівкою діяльності Укрпошти. Тут зберігатимуться марки за 28 років незалежності України. Сьогодні також введено в обіг марку Київський торт. Київському торту вже понад 60 років. Довгі десятиліття він – візитна картка Києва, – відзначив на церемонії спецпогашення марки Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський подякував Міністру за підтримку ініціатив підприємства, а також відзначив внесок його працівників у відновлення музею та зібрання експонатів з усієї України.

Нині кожен відвідувач зможе побачити розвиток пошти від ХІХ ст. аж до сучасності: як змінювалися процеси сортування листів та посилок, ознайомитися із старою поштовою технікою та транспортом.

Серед експонатів – сортувальний центр, поштовий вагон та поштова карета в мініатюрі, телеграфний апарат, штемпелювальні машини, сургучниця, камзоли, друкарські машинки та інше.

Кияни та гості міста можуть відвідати музей безкоштовно у вівторок, середу та четвер з 9.00 до 16.30, перерва 13.00-13.45.

Адреса: м. Київ, вул. Митрополита Андрія Шептицького, 16/4 (ст. м. “Лівобережна”).

Фото – сайт Міністерства інфраструктури України.