Березнякам повернули бювет

Березнякам повернули бювет

Руслана Ніколаєнко 

Доброю справою запам’яталися минулі вихідні мешканцям Березняків, що у Дніпровському районі столиці. Там на проспекті Павла Тичини, 28 відновили бюветний комплекс. Прилеглу територію впорядкували, підходи оновили, підвели освітлення, ще й лавки поставили. Підготували всю необхідну документацію та віднайшли гроші на ремонт депутати Київради Андрій Странніков і Віталій Росляков, заступник голови КМДА Петро Пантелеєв та голова Дніпровської РДА Ярослав Горбунов. 

Бювет тепер працює для людей завдяки залученим коштам меценатів і спонсорів. Посадовці й депутати гуртом відкрили бюветний комплекс, перевірили якість питної води. 
- Ще ледь відчувається присмак заліза, але це нормально в цій ситуації. Що частіше люди набиратимуть воду, то швидше він зникне, – поділився з «Вечіркою» враженнями від щойно спробуваної води голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков

Депутат розповів, що цей бювет відкрили ще 9 років тому, проте не передали на баланс. За відсутності господаря ремонтувати його було нікому. І коли, нарешті, чотири роки тому постало питання про відновлення бювета, то не могли знайти його балансоутримувача. Усі профільні установи відфутболювали прохачів, не вдавалося зробити нічого: ні кошти на нього виділити, ні ремонт розпочати, бо об’єкт був нічийним. Новій команді посадовців удалося розв’язати всі ці питання – й от бювет працює, як звичайна колонка. Виконано належні технічні роботи, дещо замінено та відремонтовано. Тутешня вода відповідає чинним нормам.