У Києві завтра флешмоб: «Одягнемо вишиванки на знак єдності!»

У Києві завтра флешмоб: «Одягнемо вишиванки на знак єдності!»

Завтра – День вишиванки. У районах столиці проводяться флешмоби та конкурси, присвячені цьому дню.

Влада Дарницького району столиці закликала долучатися до флешмобу «Фото у вишиванці в улюбленому місці Дарницького району міста Києва» та вигравати приз до Дня Києва.

Як пише РДА, 15 травня 2019 на сторінці Дарницької райдержадміністрації у мережі Фейсбук стартує патріотичний конкурс. Цей захід спонукає кожного свідомого громадянина та дитини, у якої тільки формується світогляд до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання, зробити фото та надіслати його у Фейсбук. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Фотографії мають бути завантажені на сторінці Дарницької райдержадміністрації у мережі Фейсбук, під оголошенням про конкурс (в коментарях). Приз від РДА буде вручено 25 травня на сцені під час святкування Дня Києва.

У Деснянському районі також закликали підтримати споконвічні українські традиції – одягнути вишиванки!

Як зазначається на офіційній сторінці району у Фейсбук, щороку, у третій четвер травня, українці відзначають День української вишиванки. Свято української сорочки – свято, що єднає Україну. У стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси і оберегів. Одягаючи національний одяг, люди засвідчують свою любов до України, прагнуть зберегти споконвічні народні традиції.

Тож підтримаймо українські звичаї та традиції, долучімося до Всеукраїнської акції та одягнемо в четвер, 16 травня 2019-го року, українські вишиванки.

Обов’язково робіть спільне фото з родиною, громадою чи дружньою компанією на згадку та розміщуйте світлини у соціальних мережах, популяризуючи патріотичний дух та національні традиції в Україні.

Україна починається з нас! Де б ми не були, і що б не робили, завжди пам’ятаймо свою Батьківщину та тримаймо її у серці! Одягнемо вишиванки на знак єдності! Станемо сильнішими та красивішими у вишиванці!