У київській гімназії відкрили мережу сучасних хабів

У київській гімназії відкрили мережу сучасних хабів

У гімназії № 107 «Введенська» Подільського району запрацювала мережа хабів для учнів.

Проект став переможцем «Громадського бюджету» та отримав з міського бюджету майже 2 млн на реалізацію. Його підтримало понад 4 тисячі киян. 

Метою проекту було створення сучасного, інтерактивного, багатофункціонального освітнього простору, куди діти із задоволенням приходять отримувати знання, здобувати важливі життєві навички, де вони можуть виявити і розкрити свої справжні таланти.

– Перш за все, завдяки проекту має змінитися ставлення учнів до організації освітнього простору: він має бути динамічний, яскравий, сучасний, інтерактивний, – вважає авторка проекту Катерина Спітковська. Ми очікуємо зростання цікавості учнів до навчання, підняття мотивації, прояв творчих здібностей та креативних ідей учнів, і як результат, покращення успішності учнів. Ми прагнемо забезпечити можливість наших учнів розвиватися у межах гімназії розумово, естетично, фізично, відчувати психологічний комфорт та проходити соціалізацію в наближених до життя умовах.


У закладі освіти облаштовано окремі локації у приміщенні та на шкільному подвір'ї
, що слугують інтерактивним і багатофункціональним простором не лише для навчання, а й для відпочинку, здобуття практичних життєвих навичок та розвитку талантів.


Тепер гімназія має декілька хабів: для занять спортом, творчістю, кулінарією та хаб для відпочинку. Також тут з'явився ІТ-хаб з 3D-принтерами та плотером.Фото – Департамент освіти і науки КМДА.