Навігатор на 13-те травня: куди піти у Києві

Навігатор на 13-те травня: куди піти у Києві

Сьогодні на вас чекає розмова про полонених українських вояків з колишнім полоненим, зустріч з талановитими молодими митцями на вечорі музики і поезії, знакова вистава «Слава героям», концерт джазу та показ фільму «Танцюй серцем». 

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.

Як бути щасливим в Україні? Професійне Щастя

Стипендіати Seed Grant поділяться власним досвідом навчання за кордоном та дадуть відповіді на питання, які турбують кожного з нас, а саме: наскільки реально застосувати в Україні здобуті знання та навички? Як реалізувати себе, свої ідеї та потенціал? Чи можлива успішна кар'єра в межах України після навчання за кордоном?

Коли: о 18:30.
Де: ONE LOVE coffee (Pinchuk Art Centre), вул. Вел. Васильківська/Басейна,1/3-2.
Участь безкоштовна, реєстрація.

ВЕЧІР НА ВАЖЛИВУ ТЕМУ.

Розмова про полонених українських вояків

У рамках презентації книги «Ми не маємо права не бути сильними». Вона – про людську долю і незламну силу духу. У першій її частині Андрій Бессараб – учасник російсько-української війни, колишній полонений – розповідає про те, що допомагало не здатися в полоні, про переосмислення, яке допомагає рухатися вперед і змінювати себе та країну зараз. Друга частина книги – емоції, викладені на маленьких аркушах паперу і оформлені у віршовані рядки. 
За участі автора Андрія Бессараба, ініціатора видання Тімура Нішанаідзе та редакторки книги Наталки «Сонечко».

Коли: о 18:30.
Де: Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ТВОРЧИЙ.

Сад зримий і незримий. Вечір української музики і поезії

Його авторами і виконавцями стали молоді талановиті митці, які гармонійно поєднали традиції української пісенної лірики з глибоким філософським поетичним словом сучасної літератури – лауреат міжнародних конкурсів, запрошений соліст європейських театрів Євгеній Гунько, поет, лауреат Всеукраїнської премії ім. Г. Тютюнника, одна з наймолодших номінанток на Національну премію ім. Тараса Шевченка Юлія Бережко-Камінська та піаніст, лауреат міжнародних конкурсів Арсен Яковенко. Режисер – Тетяна Зозуля.
Літературно-музичний проект «Сад зримий і незримий» побудований на основі одного із найпотужніших світових і зокрема, українських символів – Саду, який виступає як образ ідеального світу, як утрачений і знайдений рай, а також упорядковане, облагороджене людиною життя. 

Коли: о 19:00.
Де: Арт-центр ім. Івана Козловського Національної оперети України, вул. Хрещатик, 50-б.
Вартість квитків: 150 грн.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ: реальність очима підлітків та війна

Схід-Захід

«Схід-Захід» – це п’ять п’єс, написаних підлітками в рамках проекту Class Act: Схід-Захід.
Підлітки пишуть п’єси. Підлітки зі сходу і заходу України. Вони пишуть про світ, що їх оточує. Про свої страхи і сподівання. Про свою, вже таку жорстку дорослу реальність, і про найпотаємніші, ще такі дитячі мрії. Як живе дівчинка з містечка Клесів, де незаконний видобуток бурштину – єдиний спосіб заробітку? Чи знайде порятунок від тіней і страхів війни хлопець з Донбасу в мирному Харкові? Як навчитися говорити, а ще важливіше – чути інших людей, аби самому стати більшою Людиною?

Коли: о 19:00.
Де: Театр «Актор», вулиця Велика Житомирська, 40.
Вартість квитків: 80 – 200 грн.

Слава героям

Вистава про війни минулі та теперішні, яка не залишає байдужим нікого. Остап і Андрій – ветерани Другої світової. Остап воював за незалежну Україну у складі Української Повстанської Армії (УПА). Андрій був у лавах радянської Червоної Армії. Остап і Андрій вперше у житті віч-на-віч зустрілися у лікарняній палаті. І колишня війна знов стає реальністю.

Коли: о 19:00.
Де: Сцена 6, вул. Васильківська, 1 .
Вартість квитків: 200 – 450 грн.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ: мамбо і джаз

«Mambo time». Київський квартет саксофоністів

На концерті прозвучать твори П. Прадо Mambo Time!, Б. Макферрін Don't Worry, Be Happy!, С. Абреу Tico-tico та інші хіти. 

Коли: о 19:00.
Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2.
Вартість квитків: 80 – 400 грн.

Live Jazz Monday | Gypsy-Jazz DJanGoBeat

У рамках серії концертів Live Jazz Monday – джазовий квінтет DJanGoBeat. У програмі: мікс циганського свінгу та філігранних імпровізацій, авторське аранжування класичних свінгових творів та свіже звучання, «родзинка» виступів у інтелектуальному гуморі та харизмі музикантів.

Коли: о 20:00.
Де: Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4.
Вартість квитків: 150 – 350 грн.

ВЕЧІР У КІНО: молодий Делон і танці

На яскравому сонці. Кіноклуб шанувальників Алена Делона

Пропонують переглянути ранню роботу Алена Делона «На яскравому сонці» (1960) режисера Рене Клемана.
Том Ріплі – авантюрист, який мріє про красиве життя. І він не зупиниться ні перед чим заради досягнення мети. Навіть якщо доведеться вбити молодого мільйонера і шляхом складних махінацій і підробки документів зайняти місце своєї жертви. Але наскільки ретельно б злочинець не замітав сліди, правда рано чи пізно випливе назовні.

Коли: о 19:30.
Де: Дім «Майстер Клас», вул. Богдана Хмельницького, 57-б.
Вартість квитків: 50 грн.

Прем'єрна вечірка та показ фільму «Танцюй серцем»

Енергія танцю, шалений ритм та серцебиття – заради цього красунчик Джозеф ладен відмовитися від усього та піти на батл найкращих хіп-хоп танцюристів планети. У Парижі він зустрічає Хлою, обдаровану дівчину, яка мріє потрапити у легендарну балетну трупу Нью-Йорка. Завдяки їх коханню та таланту народжується неймовірний танець: незвичайне поєднання стилів, яке приголомшить увесь танцювальний світ…

Коли: вечірка з 19:40, початок сеансу о 20:15.
Де: «Планета кіно», РЦ «Блокбастер», проспект Степана Бандери, 34-в.
Вартість квитків: 115 грн.