«Чудеса» на Дегтярівській: у Києві викрили квартирні афери

«Чудеса» на Дегтярівській: у Києві викрили квартирні афери

Реальні гроші за віртуальні метри. У житлово-будівельній сфері столиці процвітають «сірі» схеми інвестування: покупці змушені вкладати великі кошти в неіснуючі об'єкти. Чому так відбувається?

Проблеми, які «заварили» сумнівні забудовники, намагаються вирішити у Київській міській державній адміністрації.

За ініціативою столичної влади у КМДА працює комісія з перевірки інформації про об’єкти будівництва, котрі викликають суспільний резонанс.

«Повітряні» метри за $50 тисяч

На засіданні комісії проголосували за створення робочої групи, що перевірятиме законність будівництва на вулиці Дегтярівська 25-А.

Про «чудеса», які творяться за цією адресою, повідомила киянка Ірина Кваскова, яка постраждала через вельми сумнівного забудовника.

Земельну ділянку на Дегтярівській орендує приватне акціонерне товариство «Транспортник». На перший погляд, сам майданчик не викликає підозри.

Орендар начебто декларує початок будівництва, але не здійснює активних робіт. Насправді ж, як показує розслідування, ця ситуація «пахне» криміналом.

— За останні 10 років ПАТ «Транспортник» тричі розпочинав будівництво житлового комплексу. Перша спроба закінчилась недобудовою. Друга — розпочалася у 2013 році з обіцянки завершити зведення будинку. Саме на цьому етапі я сплатила $50 тисяч за майбутню квартиру (знаю інвесторів, які сплатили удвічі більше). Проте цей проект зупинився того ж 2013 року. Квартири ми так і не отримали. З того часу «Транспортник» повністю відхрещується від своїх зобов’язань перед ошуканими інвесторами. Втім, це не заважає йому з 2018 року вести будівництво того ж житлового комплексу, активно залучаючи кошти від нових інвесторів, — розповіла Ірина Кваскова.

Проблеми з боргами

Сьогодні ПАТ «Транспортник» продовжує залишатись формальним орендарем земельної ділянки, що належить громаді міста.

Водночас, порушуючи умови договору, ПАТ роками не сплачувало оренду, накопичуючи багатомільйонний борг.

Протягом 2016-2018 років, зважаючи на позови Державної фіскальної служби (ДФС), було ухвалено судові рішення про стягнення податкового боргу — майже 14 млн грн.

У лютому-2019, за даними ДФС, заборгованість орендаря досягла 8 млн грн — утричі більше, аніж запланований розмір орендної плати у 2019 році.

Декілька років тому орендар зробив ще один «фокус-мокус»: допустив реєстрацію третьою особою (ТОВ «Інтерінвест-Буд») права власності на недобудову, розміщену на землі, яка належить столичній громаді.

Без згоди Київради власник недобудови отримав право користування ласим шматком — 30% загальної площі у центральній частині земельної ділянки.

Сама ж недобудова вже потрапляла в поле зору правоохоронців: у 2016 році на неї наклали арешт (в рамках кримінального провадження) із забороною розпоряджатись об'єктом нерухомості.

Обережно, «Poetica»!

Під час роботи комісії в КМДА «виплив» досить цікавий факт: «Транспортник» використовує одну й ту саму просту і зручну схему — спочатку залучає нових партнерів, через яких збирає кошти від інвесторів, а потім відхрещується і від таких партнерів, і від своїх зобов’язань перед ошуканими інвесторами.

За словами Кваскової, чергова «будівельна» бульбашка замаскована під брендом ЖК «Poetica», що активно рекламується в Києві.

Черговий партнер ПАТ «Транспортник» — якась «Енсо груп», для котрої цей проект є першим.

Членів комісії неприємно вразив ще один момент: на засідання в КМДА не було жодного представника «Транспортника».

Замість ПАТ на засідання комісії завітала представниця ТОВ «Таун Ленд Компані» (що входить до складу «Енсо груп») і повідомила, що в її компанії є всі дозвільні документи на будівництво.

Під час засідання комісії виникли питання: чому інформаційна довідка робочої групи стосується ПАТ «Транспортник» (як неналежного забудовника), а на самому засіданні забудовником називає себе зовсім інша компанія? Звідки у «Таун Ленд Компані» дізналися про засідання в КМДА, де готували інформдовідку про іншу компанію?

— Не маючи дозволу Київради, всупереч волі громади як власника, ПАТ «Транспортник» передав земельну ділянку у користуванні тому ж таки ТОВ «Таун Ленд Компані». ПАТ «Транспортник» веде будівництво лише на папері. При цьому, ТОВ «Таун Ленд Компані» не укладало договір оренди земельної ділянки з Київрадою, а тому не має жодного права користуватись комунальною землею. Знаючи про свої порушення, «Транспортник» укотре спробував сховатись за спиною більш впливового партнера, — вважає Ірина Кваскова.

«Аферисти» з Віргінських островів

Починаючи з 2018 року, діє рішення Київради про розкриття осіб, які контролюють орендарів комунального майна та землі.

Дане рішення забороняє передавати комунальне майно (у тому числі й землю) орендарям, які контролюються особою, пов’язаною з державою-агресором.

Як пояснила Ірина Кваскова, розкриття бенефіціарного власника компанії-орендаря — обов’язкова передумова розгляду будь-якого питання оренди землі.

Подальший аналіз документів призвів до «сенсації»: згадане ТОВ «Таун Ленд Компані» (яке виступає користувачем земельної ділянки) належить офшорній компанії — створеній за законодавством Британських Віргінських островів.

Чи не вказує це на спробу приховати фактичних власників ТОВ? Де-факто відбулась підміна орендаря — з переходом права користування земельною ділянкою іншій юрособі.

Орендар, який був раніше узгоджений Київрадою, насправді є підставною особою, а бенефіціар (отримувач вигод, реальний контролер) і досі залишається невідомим.

Окремої уваги заслуговує розмір статутного капіталу ТОВ «Таун Ленд Компані» — всього лише 2000 грн.

Така сміхотворна сума свідчить про відсутність будь-яких гарантій забудовника перед партнерами та інвесторами — простими киянами, які ризикують втратити свої кошти.

Описана схема характерна для шахраїв, а не для добросовісного та надійного забудовника.

Феміда ля комедія

Якщо вірити договору оренди, то земельна ділянка на Дегтярівській надана для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Проте такий довгобуд не вписується в генплан Києва на період до 2020 року: у ньому чітко зазначено, що функціональне призначення земельної ділянки — виробничо-промислова зона та комунально-складські території. Тобто це територія — громадської, а не житлової забудови.

З юридичної точки зору узагалі незрозуміло: яким чином «Транспортник» зміг ввести в експлуатацію перший будинок житлового комплексу у 2008 році?

Функціональне призначення земельної ділянки не допускає наявність житлового будинку.

Незважаючи на грубі порушення з боку забудовника, роботи на майданчику активно ведуться. Причому, під носом у служителів Феміди, які працюють у Шевченківському райсуді.

Тепер своє слово мають сказати представники КМДА — члени робочої групи, які перевірятимуть цей об’єкт будівництва.

Потрібно, врешті-решт, вирішити: що робити з договором оренди і чим домогти інвесторам, які постраждали від цієї горе-забудови…