«Альтернативна» теплова енергія: який тариф у Києві

«Альтернативна» теплова енергія: який тариф у Києві

Київська міська державна адміністрація встановила тарифи на теплову енергію, вироблену з альтернативних джерел, у розмірі 1244,58 грн (без ПДВ) за 1 Гкал. Тариф встановлено для підприємства ТОВ «ЕКОБУДТЕХ», яке займається виробництвом такої енергії у Києві, він розрахований на бюджетні установи столиці.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 712 від 19 квітня 2019 року, оприлюдненому 6 травня.

Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії Товариству з обмеженою відповідальністю «ЕКОБУДТЕХ», – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, тарифи набувають чинності із дати їх оприлюднення.

Довідка. Задля стимулювання виробництва тепла з відновлюваних джерел, законом України від 21.03.2017 було запроваджено спрощену процедуру встановлення тарифів на тепло вироблене «не з газу».

Відтепер місцева влада може встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з відновлюваних джерел – на рівні 90% від середньозважених тарифів, що оприлюднює Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження.

Рішенням від 25 березня 2019 року Держенергоефективності встановило для бюджетних установ м. Києва середньозважені тарифи на рівні 1 487,55 грн (без ПДВ) за 1 Гкал.

Нагадаємо, КМДА підвищило у столиці тарифи на вивезення твердих побутових відходів.