Спортивний і безбар’єрний: Вигурівщина-Троєщина матиме новий дитячий садок

Спортивний і безбар’єрний: Вигурівщина-Троєщина матиме новий дитячий садок

У 24 мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина планують відкрити новенький дитячий садок. Навчальний заклад розташований на вулиці Радунській.

У мерії зазначають, що роботи розпочато у березні цього року. Садочок запроектований для 14 груп і розрахований на 260 дітей. У 3-поверховому приміщенні розташуються басейн для плавання з допоміжними приміщеннями, спортивний та актовий зали з сучасним обладнанням, просторий харчовий та медичний блоки, кабінети логопеда і психолога та адміністративні приміщення.

– 15 років Троєщина чекала на будівництво цього дитячого садочку, його поява значно покращить ситуацію у цьому мікрорайоні, адже садочки довкола переповнені, подекуди наповнюваність груп сягає 140%. Сподіваюся, будівельники працюватимуть швидкими темпами, аби вже наступного року садок відрив двері для малечі, – зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко.

Також дитячий садок буде пристосований до безбар’єрного доступу для маломобільних відвідувачів: заплановане облаштування пандусів, ліфтів, спеціальних заїздів. Особлива увага приділяється питанню безпеки, а це – встановлення зовнішнього та внутрішнього спостереження, охоронна сигналізація, домофонний зв’язок.

До початку зими будівельники планують завершити основні роботи зі зведення будівлі, у наступному році – провести всі внутрішні роботи та ввести об’єкт в експлуатацію. Повне завершення робіт та відкриття садочка планується в червні 2020 року.

З бюджету столиці на даний садок уже передбачено 45 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що з 1 квітня в Україні набули чинності нові будівельно-архітектурні норми законодавства.