У Києві відкрили унікальну фотовиставку мам, які втратили синів на війні

У Києві відкрили унікальну фотовиставку мам, які втратили синів на війні

 «Сильні духом. Мами» - саме під такою назвою 6 травня в Музеї історії Києва відкрилась фотовиставка портретів матерів, чиї діти-воїни загинули на охопленому війною Донбасі.
У проекті представлено 12 світлин матерів, зроблених спеціально для проекту. На свиставці також представлені фото сімейних архівів, листи синів своїм матерям з передової, листи-подяки простих українців рідним загиблих героїв. Про це повідомляє Міноборони.

Багато героїнь нашого фотопроекту не дочекалися з війни єдиного сина. Це — нестерпний материнський біль та зранене серце. І вийти з того стану — не кожен зможе. Змусити себе щоденно робити щось нове - це справжній подвиг. Ця виставка - найкраща пам’ять про наших героїчних синів, які віддали життя за вільну Україну, — розповіла мати загиблого військовослужбовця ЗС України, учасник та керівник фотопроекту Наталія Дубчак.

Вишукані образи учасницям проекту створили дизайнери Ірина Підліпська, Ольга Бунеску, Лідія Лущик та візажисти Олена Тулапіна та Оксана Мороз. Автор світлин цього проекту -  Мирослава Марциненко.

Виставка «Сильні духом. Мами» працюватиме до 19 травня у Музеї історії Києва. Вхід для усіх відвідувачів вільний.