Столичні енергетики похвалилися величезною сумою сплачених податків

Столичні енергетики похвалилися величезною сумою сплачених податків

102,7 млн грн до державної казни, і ще 33,39 млн – до міської cплатив ДТЕК Київські електромережі в першому кварталі цього року.

Як повідомляє прес-служба підприємства, енергокомпанія – один з найбільших платників податків Києва. Перераховані в бюджети різних рівнів кошти дозволяють владі ремонтувати дороги і мости, будувати школи та дитячі садки, забезпечувати необхідним обладнанням медичні заклади.

У компанії стверджують, що працювати відкрито і платити всі податки – один із принципів енергетичної компанії. 136 мільйонів – сума відчутна. Для порівняння, в бюджеті Києва на 2019 рік на забезпечення бібліотек передбачили майже 39 мільйонів гривень. На утримання всього житлового фонду Оболонського району – трохи більше 104. А новий трамвай, як ті, що їздять по лінії швидкісного трамваю у Києві, коштує 50 млн грн.

– Податки – це внесок ДТЕК Київські електромережі в економіку та енергонезалежність України. Це той інструмент, який дозволяє робити державу кращою, комфортнішою, безпечнішою і більш сучасною. Нам приємно усвідомлювати, що завдяки податкам, сплаченим нашим підприємством, у тому числі й наші співробітники будуть їздити на нових автобусах або по відремонтованій дорозі. Це той обов'язок, який ми з гордістю виконуємо, – підкреслив операційний директор ДТЕК Київські електромережі Віталій Шайда.