Романтика та легенди: столичні мости для закоханих

Романтика та легенди: столичні мости для закоханих

Мости завжди були особливим місцем для закоханих. Перший поцілунок, освідчення в коханні у романтичній атмосфері з розкішними краєвидами запам'ятаються на все життя. А ще на мостах вішають замочки, як символ вічного кохання.

«Вечірній Київ» приготував для вас підбірку романтичних мостів столиці.

Пішохідний міст через Дніпро

Пішохідний міст на Труханів острів є окрасою Дніпра. Краса річки по обидва боки моста тішить око. Сюди хочеться приходити як вранці, коли сонечко ось-ось почне прокидатись, так і вночі, коли міст сяє тисячами вогників.

Міст закоханих у Маріїнському парку

Можливо, з цього мосту не відкриваються безмежні простори столиці, проте відвідувачів він притягує своєю містичністю та легендами. Подейкують, якщо пройти цей міст з коханою людиною та залишити замочок зі своїми іменами, то пара проживе разом все життя у мирі та злагоді. Тому тут часто можна побачити наречених, а на самому мосту – безліч зізнань у коханні та замочків…

Японський місточок у парку Кіото

Парк Кіото має романтичний міст у ставку з маленьким водоспадом. Місток значно поступається за розмірами попереднім, але це й можна вважати його родзинкою. Адже місця тут вистачить як раз для вас двох.

Новий міст на Володимирському узвозі

До речі, до Дня Києва у столиці з’явиться ще один пішохідний міст. Він поєднає Володимирську гірку та Арку дружби народів. На мосту буде свій оглядовий майданчик з неймовірними краєвидами! Впевнені, що Володимирський міст посяде чільне місце у списку найромантичніших!