У столичному музеї влаштують кіновечір одного режисера: вхід вільний

У столичному музеї влаштують кіновечір одного режисера: вхід вільний

7 травня у Музеї історії міста Києва вчетверте відбудеться вечір сучасного українського кіно, організований спільно з організацією СУК (Сучасне Українське Кіно). Цього разу ви зможете подивитися кінострічки режисера Павла Острікова, побачити еволюцію його підходу до зйомки фільмів за 4 роки та поспілкуватися про проблематику, яка розглядається у кінороботах.

Чому варто піти?

– Нагода побачити найкращий короткометражний фільм премії «Золота Дзига» 2019 – «Mia donna»!
– У камерній атмосфері поспілкуватися з режисером трьох кінострічок Павлом Остріковим.
– Дізнатися, як відбувалися зйомки фільмів і їх просування на українських та міжнародних кінофестивалях.

Покажуть такі фільми:

Зупинка, 2014 (9,39 хв., ігровий)
Ілона щойно вийшла заміж та їде на банкет в інше місто. Але по дорозі вона просить зупинитися, щоб попісяти.

Випуск'97, 2017 (19,02 хв., ігровий)
Самотнє життя телемайстра Романа порушує приїзд до провінційного містечка однокласниці Люди. Ніхто про неї не чув уже понад двадцять років, ще з часів шкільного випуску. І зараз Роман намагається не втратити її знову...

Mia donna, 2018 (16,28 хв., ігровий)
Життя сорокашестирічної жінки Оксани стрімко змінюється, коли її чоловік Анатолій раптом перетворюється на семирічного хлопчика. Лікарі – безсилі, і жоден з них не може його повернути. Оксана намагається чіплятися за минуле, але проблема виявляється серйознішою, аніж їй здавалося спочатку.

ПРО АВТОРА

Павло Остріков народився 13 липня 1990 року в м. Красилів Хмельницької області. У 2007 році вступив до Національного авіаційного університету, який закінчив у 2012 році по спеціальності «ЮРИСПРУДЕНЦІЯ» з освітнім ступенем «МАГІСТР». Учасник та призер багатьох міжнародних кінофестивалей, таких як Локарно, Тампере, Палм-Спрінгс, «Темні ночі» в Естонії та інші. Номінант та член Європейської кіноакадемії, член ГО «СУК».

Коли: 7 травня о 19:00.
Де: Музей історії міста Києва, вул. Б. Хмельницького, 7.
Вхід вільний, реєстрація.