Заради чого кияни влітку «перебиваються» без гарячої води

Заради чого кияни влітку «перебиваються» без гарячої води

У столиці почалися «брудні тижні». Останніми роками вони, правда, перетворювалися на «брудні місяці», коли кияни по 4 – 6 місяців не мали гарячої води в кранах. Цього літа, запевняють комунальники, такого не буде.

КП «Київтеплоенерго» наразі відключило гарячу воду та проводить випробування у Шевченківському, Деснянському та Голосіївському районах, у Новобіличах та на Святошині. Випробування проводитимуться поетапно кожною зоною всіх котелень міста і триватимуть до вересня. Якщо пошкоджень після випробувань буде багато, проводитимуть ремонтні роботи довше, ніж заявлені два тижні.

Тепловики вкотре взялися пояснювати киянам через Фейсбук, наскільки важливими для міста є літні гідравлічні випробування тепломереж: «Це перевірка трубопроводів на міцність і щільність за допомогою подачі води під підвищеним тиском. Вона допомагає виявити «тонкі» місця на трубопроводах і своєчасно провести ремонтні роботи та підготувати тепломережі до посиленої роботи взимку». Кияни залишили під постом безліч цікавих коментарів, на які «Київтеплоенерго» довелося відповідати.

Водночас, чимало киян самостійно вирішують проблему відсутності гарячої води у кранах – встановлюють бойлери. Вигоду від них містяни помітили одразу: у безперервності «надання» послуги і у зниженні витрат за комуналку. Тож сьогодні комунальники змушені оперативно проводити гідравлічні випробування ще й тому, щоб не втрачати клієнтів. 

Титульне фото з відкритих джерел