У Києві розкажуть про корупцію все

У Києві розкажуть про корупцію все

Київ готується прийняти у себе Першу  Антикорупційну  конференціїю «Як подолати корупцію? Методики мінімізації корупційних складових на місцевому рівні» на яку з'їдуться представники багатьох міст, а також закордонні гості. Про те, як борються із корупцією уже зараз розповів сьогодні, 17 вересня, заступник міського голови-секретар Київської міської ради Олексій Резніков.

- Корупція завжди ховається в складних процедурах. Необхідно їх спростити, аби для корупції не залишилось місця,- каже спікер міської ради.

В свою чергу, радник губернатора Одеської області Саша Боровик зазначив, що одним із найважливіших кроків в реформуванні є сфери держслужби, процеси дерегуляції бізнесу, приватизації,  митних процедур та електронних закупівель.

Тож уже 25 вересня, за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта у Колонній залі КМДА  говоритимуть про проведення антикорупційних заходів на місцевому рівні у всіх населених пунктах країни. До участі в конференції запрошені, губернатор Одеської області Міхаель Саакашвілі, міський голова Львова Андрій Садовий, заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелидзе.