Лицарі з 29 країн світу битимуться у Києві

Лицарі з 29 країн світу битимуться у Києві

Лицарі з усього світу зберуться у «Древньому Києві у Князівстві «Київська Русь» на Чемпіонат світу з середньовічного бою 2019 (World Championship on Medieval Combat 2019). Про це повідомили в Управлінні туризму та промоцій.

Як повідомляють організатори, це масштабний спортивний захід, який дозволить учасникам і вболівальникам проникнутися унікальною атмосферою середньовічних часів. Чемпіонат світу з середньовічного бою відбудеться у рамках Фестивалю середньовічного бою та складатиметься з різноманітних захопливих боїв, як одиночних так і групових.

Взяти участь у боях з’їдуться учасники з усього світу. Запрошено представників Великобританії, Франції, Німеччини, Іспанії, Японії, Австралії, Канади, США та інші, а саме – 29 країн світу.

Команда з України також візьме участь у змаганнях.

Понад 1000 найкращих бійців змагатимуться у видовищних боях за титул чемпіонів світу. Вони перетворяться на справжніх лицарів і битимуться справжньою середньовічною зброєю.

Костюм із бронею має вагу від 20 кг до 35 кг. Оскільки броня, яку носять учасники змагань, має бути точною копією тієї, що використовувалася у середньовічних битвах; усі матеріали повинні бути точними до історичного періоду. Це стосується і зброї.

Організатори події обіцяють не тільки захопливе спортивне видовище, а й велику розважальну програму – постріли з требушету вогняними ядрами, феєричне фаєр-шоу, кінні виступи, музичну програму тощо.