У київській бібліотеці жінок навчать як бути коханою

У київській бібліотеці жінок навчать як бути коханою

Сьогодні, 6 травня, о 18:00 у Публічній бібліотеці імені Лесі Українки (вул. Тургенєвська, 83-85) відбудеться презентація книжки Олександра Куберського «Жінка прагне бути коханою».

Минулого тижня така ж зустріч-презентація пройшла у центральній районній бібліотеці Солом’янки (ЦРБ імені Ф. Достоєвського, вул. Освіти,14-а).

Олександр Куберський – професійний психолог, сертифікований коуч, автор тренінгів «Мистецтво змінити життя», «Тисяча і один секрет стосунків», «Я – оратор!», «Ораторське мистецтво в корпоративній культурі». Друга назва його книжки «Жінка прагне бути коханою» (видавництво «Букс Брайт, Київ, 2019): «Прості поради психолога, як поліпшити стосунки, краще зрозуміти чоловіків, покохати та створити щасливу сім’ю»

Книга «Жінка прагне бути коханою», яка вміщує 360 сторінок, розбита на розділи із заголовками-питаннями, які психолог часто чув під час тренінгів. Як от: «Чому небезпечний ідеальний чоловік», «Як застосувати відповідальність», «Чотири пастки для нареченої», «Трішки одружений наречений», «Чоловік і його мама», «Ви довго чекаєте на освідчення?», «Магніт, що притягує чоловіків», «Число спроб» тощо.

Автор цитує відомих жінок. Як-от: Марлен Дітріх: «Будь-який чоловік більше цікавиться тією жінкою, яка цікавиться ним, ніж тією, що має красиві ноги»; Агата Крісті: «Коли чоловік удає закоханого, то намагається бути веселим, галантним, виявляти увагу, а закоханий по-справжньому нагадує вівцю»; Коко Шанель: «Не буває негарних жінок, бувають ліниві». І так у кожному розділі, де кожна читачка знайде свою підказку, що її спонукатиме до дії – шукати свого Єдиного. Книжку варто прочитати, як «незвичайну, смішну, зухвалу й відверту», а прочитавши: «дізнатися, що саме думають чоловіки про жінок; побачити себе під чоловічим кутом зору; дізнатися, як легко і безпечно знайомитися з чоловіками; зрозуміти в чому полягає жіноча гідність і, нарешті, ви не будете самотніми ніколи!».

Зустріч відбудеться у форматі майстер-класу. «Чи бувають ідеальні чоловіки?», «Що робити, щоб бути коханою?», «Як навчитися і чи варто прощати?», «Чи є перспектива у громадянському шлюбі?». Автор відповість на будь-які питання та дасть практичні поради. Взяти і почитати книжку можна в бібліотеках – імені Достоєвського та імені Лесі Українки.

Наталя КУЛІШ