Інформаційні кіоски по Києву проведуть: чим туристичні табло корисні мешканцям столиці

Інформаційні кіоски по Києву проведуть: чим туристичні табло корисні мешканцям столиці

Чимало киян, напевно, бачили інформаційні кіоски на вулицях міста. Звичайно, насамперед вони зорієнтовані на туристів, але й для киян вони корисні.

– У Києві життя вирує активно, і буває складно обрати одну з-поміж численних подій або локацій для цікавого вікенду. Для таких випадків існують кіоски з інформацією про туристичні об’єкти міста. Можливо, ви вже бачили один з таких біля Голосіївського парку, ВДНГ чи Києво-Печерської лаври. Раджу не проходити повз них під час прогулянки, зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

За допомогою цих терміналів можна дізнатися, де і які заходи відбудуться найближчим часом, або ж просто отримати інформацію про пам’ятки столиці.

– А ще, що особливо зручно для туристів, тут є дані про рух наземного громадського транспорту. Таким чином можна дізнатися не лише про туристичний об’єкт, а й про те, як доїхати до нього, наголосив пан Назаров.

До слова, він повідомив, що мережу кіосків розширюватимуть, а де знаходяться вже діючі об’єкти – можна побачити на карті.