Майбутнє поруч: у Києві пройде фестиваль роботів для дітей

Майбутнє поруч: у Києві пройде фестиваль роботів для дітей

1-2 червня в столиці відбудеться сімейний фестиваль інновацій та сучасних технологій ROBOTICA. Тисячі дітей віком від 3 років зможуть сконструювати світ майбутнього. 

У 19-му павільйоні київського ВДНГ на гостей чекають віртуальна реальність, батли роботів, робоперегони, робофутбол та навіть битва дронів. 

У програмі фестивалю, який цього року пройде в Україні вже в 11-й раз,  - національний відбір на Всесвітню олімпіаду World Robot Olympiad (WRO) — одну з найбільших олімпіад світу з робототехніки. За право представляти Україну  змагатимуться 2500 юних винахідників. Тема 2019 року — Smart Cities (Розумні міста). Конкурсанти збудують понад 600 роботів, які у майбутньому зможуть створювати розумний транспорт, змінювати енергосистеми міста, прокладати розумні мережі та шукати альтернативні джерела енергії.

У програмі також архітектурний конкурс, майстер-класи від організатора проекту STEM-школи INVENTOR та виставка-конкурс творчих робіт із LEGO. У ньому може взяти участь будь-яка дитина від 2 до 18 років, для цього потрібно заповнити форму. Вартість участі: 300 грн.

- Гасло цьогорічного фестивалю — Future Now. Адже тут можна вже сьогодні зазирнути в майбутнє, побачити, що на нас чекає за декілька років. А головне — переконатися, які талановиті в Україні діти! — розповідає засновниця ROBOTICA Оксана Стоєцька. —  Щороку до нас приїздить понад 15000 дітей з усієї країни. Є діти та підлітки від 3 до 15 років, є молодь від 15 до 25, вчителі, науковці, архітектори, студенти, що вивчають ІТ, нано- і біотехнології. Подивитися, як вони створюють майбутнє прямо зараз, означає пережити надзвичайні емоції і повірити, що в України все буде добре. 

Всеукраїнський STEM-фестиваль освітніх інновацій та сучасних технологій ROBOTICA
Коли: 1-2 червня, 10.00-18.00
Де: ВДНГ, 19-й павільйон
Вартість квитків: дорослий 120 грн., дитячий 150 грн. (на один день), дорослий 200 грн., дитячий 250 грн. (на два дні). 
Більше про фестиваль можна дізнатися на сайті