Кличко продав за 50 тисяч доларів екскурсію по Києву

Кличко продав за 50 тисяч доларів екскурсію по Києву

Мер Києва Віталій Кличко в США продовжує промоцію Києва та України.  На благодійному вечорі, який влаштувала Всесвітня боксерська рада (WBC),  його лот - екскурсію по Києву - придбали за 50 тисяч доларів. Гроші WBC традиційно збирала на підтримку і реабілітацію спортсменів в усьому світі.  Про це повідомили в прес-службі мера.

 -Ті, хто досягнув успіху в житті, хто має можливість допомагати людям, повинні це робити. І дуже добре, що WBC займається благодійністю, багато років збирає кошти, зокрема, і на підтримку та реабілітацію спортсменів, - відзначив Кличко. - І, оскільки я перебуваю у відрядженні в США, був радий долучитися до заходу та ще раз зробити промо Києву та Україні. Екскурсія по нашому чудовому місту «пішла» за 50 тисяч доларів, - сказав після благодійного заходу Віталій Кличко.

Захід «Ніч чемпіонів» відбувся в Лас-Вегасі (США). В ньому, зокрема, взяли участь легенди світового боксу Майк Тайсон, Евандер Холіфілд, Ленокс Льюіс, Оскар Де Ла Хоя та інші. 

У вечорі взяв участь і американський музикант мексиканського походження Карлос Сантана, який допомагає WBC в благодійних акціях. Йому Всесвітня боксерська рада вручила символічний пояс чемпіона - як музиканту-віртуозу та видатній особистості.