Зміна формату: яким буде ТРЦ “Караван” після реконструкції

Зміна формату: яким буде ТРЦ “Караван” після реконструкції

Столичний торгово-розважальний центр “Караван” після реконструкції змінить концепцію. Реконструкція стартує 1 червня 2019 року і передбачає перехід ТРЦ у формат аутлет (Outlet). Закінчити роботи, у які планують вкласти близько 8 млн доларів, заплановано до 1 листопада 2019 року.

Про це повідомляє сайт RAU з посиланням на керуючу компанію ТРЦ — DCH Infrastructure & Real Estate (DCH I&RE).

- Частка аутлет-центрів на ... ринках Європи і СНД в 2-3 рази перевищує аналогічний показник в Україні. Збільшення кількості традиційних ТРЦ в столиці формує у рітейлерів потребу в розташованому в міській межі Києва професійному торговому об’єкті для реалізації нерозпроданих колекцій основних магазинів, - розповів про необхідність зміни формату ТРЦ генеральний директор DCH I&RE Данило Владов.

Задля цього буде виконано ряд будівельних робіт, які включають в себе оновлення екстер’єру та інтер’єру ТРЦ. Особливу увагу буде приділено зоні фуд-корту: планується збільшення зони посадки, кількості кухонь, а також оновлення роллердрому.

На період реконструкції не планується повністю закривати ТРЦ. Гіпермаркет та кінотеатр продовжать працювати в звичайному режимі.

Довідка. Мережа “Караван” належить бізнесмену Олександру Ярославському, який з 2016-го є одноосібним власником активу. Загальна площа мережі ТРЦ “Караван” у Києві, Харкові та Дніпрі – становить близько 250 тис. кв. м.

Раніше “Вечірній Київ” розповідав, за скільки мільйонів реконструюють ТРЦ “Караван”. Там буде змінено конфігурацію секцій, осучаснено зовнішній вигляд будівлі та упорядковано прилеглу територію.

Ілюстрації - сайт RAU.