Дніпро біля Києва міліє: водність у травні буде суттєво нижчою за норму

Дніпро біля Києва міліє: водність у травні буде суттєво нижчою за норму

За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у травні 2019 року очікується на 69% нижчою за норму. При цьому наповнення каскаду дніпровських водосховищ складає 94%, а якість води там визнана задовільною.

Цю інформацію озвучили на Міжвідомчій комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ, повідомляє офіційний портал Кабінету Міністрів з посиланням на Держводагентство України.

За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у травні 2019 року очікується 31% від місячної норми, а Дністра – 54%... Встановлено, що 25 квітня наповнення каскаду дніпровських водосховищ складає 94%, – йдеться у повідомленні.

Згідно інформації Держводагентства, Міжвідомча комісія, станом на 25 квітня, визнала якість води у каскаді дніпровських водосховищ задовільною.

Члени комісії узгодили оптимальний режим роботи водосховищ та дії у разі зміни обсягів стоку Дніпра або погіршення якості води.

Також обговорили водогосподарську обстановку у басейні Дніпра та виникнення непередбачених ситуацій пов’язаних, зокрема, із нерестом риби.

Нагадаємо, у березні на Дніпрі не було паводка, адже водність ріки біля Києва була на 3% нижчою за норму.